orange van park beside tree

Przekazujemy informację dotyczące funkcjonowania FEER w lipcu.

To będziemy robić

  • Publikacja materiałów edukacyjnych- przygotowujemy bogatą ofertę ćwiczeń dla najmłodszych. Nasze dotychczasowe karty pracy możecie znaleźć tutaj: http://www.feer.org.pl/edukacyjne/ 
  • Realizacja webinarów o różnorodnej tematyce – 16 lipca można wziąć udział w kolejnym, trzecim już webinarze dotyczących narzędzi Office365 w NGO. Zachęcamy do zapoznania się z nagraniami minionych spotkań: http://www.feer.org.pl/nasze-dzialania/webinary/ 
  • Praca nad materiałami filmowymi dotyczącymi zagadnień związanych z niepełnosprawnością i dostępnością.
  • Projekt promocji czytelnictwa – „Biblioteka wrażliwego czytelnika”. Podczas wakacji będziemy zachęcać do czytania różnorodnych książek, które przybliżą młodym odbiorcą książki dotyczące tematyki związanej z niepełnosprawnością.

Działania zawieszone

  • Mimo otwarcia Centrum Obywatelskiego wciąż nie uruchamiamy możliwości odbywania konsultacji tyfloinformatycznych. Kontynuujemy pracę zdalną z naszymi Beneficjentami.
  • Warsztaty Savoir Vivre wobec Osób Niepełnosprawnych nie będą póki co realizowane stacjonarnie.

Informacje organizacyjne

Dyżury Zarządu w pomieszczeniach Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej są zawieszone do 15 sierpnia. 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami 578 599 703, 662 594 011 – obydwa telefony czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 – 15:00. Możliwy jest również kontakt za pomocą e-mail: kontakt@feer.org.pl.

Zaznaczamy, że sytuacja może ulec zmianie ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji epidemiologicznej, o zmianach będziemy informować na bieżąco.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opublikuj komentarz