5 grudnia 2020 wchodzi w życie nowy Regulamin Szkoleń i Konsultacji FEER. Zmiana jest spowodowana rosnącym zapotrzebowaniem na szkolenia oraz uproszczeniem procesu rekrutacyjnego.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze zmiany. Z treścią nowego Regulaminu można zapoznać się tutaj: Regulamin

Nowe limity

  • do dyspozycji z uczestników będzie 20 godzin szkolenia miesięcznie oraz 3 godziny konsultacji;
  • dodatkowo dla uczestników posiadających niepełnosprawność złożoną lub trudności w uczeniu się przewidziane jest dodatkowe 10 godzin szkolenia w ciągu miesiąca – zwiększenie liczby godzin wymaga przedłożenia orzeczenia o niepełnosprawności lub innego dokumentu potwierdzającego spełnienie kryterium uprawniającego do korzystania z prawa zwiększenia liczby godzin.

Uproszczony proces rekrutacji

W trosce o Państwa komfort uruchomiliśmy możliwość zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszej pomocy przez formularze elektronicznie, nie tylko przyśpieszy to proces rekrutacji, ale także maksymalnie go uprości. W celu zapisu na szkolenie lub konsultację informatyczną lub tyfloinformatyczną trzeba:

  1. Wypełnić formularz elektroniczny – linki do formularzy dostępne poniżej

2. Zaczekać na telefon od Doradcy. Ustali on razem z Tobą szczegóły współpracy, a także odpowie pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości. Może on też poprosić o przesłanie dodatkowych dokumentów (dotyczy to osób, które zadeklarują chęć skorzystania z większej liczby godzin).

3. To wszystko! Teraz wspólne z nami ruszaj poznawać cyfrowy świat!

Konsultacje i szkolenia dla każdego

Chcemy, aby z naszej oferty skorzystała jak największa liczba osób, dlatego rezygnujemy z obowiązku posiadania orzeczenia o niepełnosprawności. Od 5 grudnia z naszej oferty może skorzystać każda osoba z dysfunkcją wzroku mieszkająca, pracująca lub ucząca się w Polsce.