Poruszanie się osób słabowidzących i niewidomych po mieście… jak to ogarnąć? Zapraszamy na spotkanie online, podczas  którego spojrzymy na ten temat w niecodzienny sposób, z dwóch perspektyw: osoby słabowidzącej – która codziennie spotyka z różnymi „niespodziankami” na mieście  oraz Lucyny Zaleskiej – nauczycielki orientacji  przestrzeni z krakowskiego Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących przy ulicy Tynieckiej. Podczas naszego spotkania dowiesz się jak między innymi jak  pomóc osobie z dysfunkcją wzorku  podczas codziennego poruszania się po betonowej dżungli, z jakimi (czasem zabawnymi) sytuacjami się spotyka  oraz co stanowi dla niej bardzo duże wyzwania. 

Webinarium odbędzie się 9 września (środa) o godzinie 19. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w naszej wirtualnej sali (90 osób)  prosimy o  wcześniejsze zapisywanie się – formularz dostępny pod tym adresem.

Webinar odbywa się w ramach zadania „Rozszerzenie oferty Fundacji oraz jej utrzymanie w czasie zagrożenia epidemiologicznego”  realizowanego przez Fundację Edukacji Empatii Rozwoju „FEER”. Zadanie jest finansowane z środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opublikuj komentarz